Wallpapers
Baggrunde
Billeder
Malebøger

Jamie Foxx Baggrunde

Gennemse 131+ Jamie Foxx Baggrunde for at downloade gratis i HD & 4K

Kig igennem 131 Jamie Foxx Baggrunde, nyeste arbejde bliver lagt ind efterhånden som det ankommer. Udvalget bevæger sig mellem realistisk og stiliseret uden at slå sig ned på nogen af delene. Den største fil er 7680x4320, og vi har skåret de mellemliggende størrelser, så du ikke behøver at gøre det. Brug den i en mødeapp, eller eksportér den til en slide-master. Tag en uden at aflevere en e-mailadresse. Lignende samlinger er linket i bunden, hvis dette ikke er helt det rigtige.

Lav wallpapers med AI.
Fra en prompt, på sekunder.
Prøv gratis
  • To bevæbnede krigere i kampudrustning klar til kamp midt i røg og affald. — Jamie Foxx Baggrunde
    To bevæbnede krigere i kampudrustning klar til kamp midt i røg og affald.
  • To mænd i vestligt tøj sidder på hug på en skråning og undersøger jorden — Jamie Foxx Baggrunde
    To mænd i vestligt tøj sidder på hug på en skråning og undersøger jorden
  • Smilende mand iført grå hue og hættetrøje mod blåt gardin. — Jamie Foxx Baggrunde
    Smilende mand iført grå hue og hættetrøje mod blåt gardin.
  • Skuespilleren Jamie Foxx i en mørk jakke med pelskrave, der smiler let mod kameraet. — Jamie Foxx Baggrunde
    Skuespilleren Jamie Foxx i en mørk jakke med pelskrave, der smiler let mod kameraet.
  • Tre mænd i vestligt tøj, en holder en revolver med røde sprøjteeffekter på hvid baggrund — Jamie Foxx Baggrunde
    Tre mænd i vestligt tøj, en holder en revolver med røde sprøjteeffekter på hvid baggrund
  • Spider-Man konfronterer en blåhudet elektrisk skurk i en højspændt kamp. — Jamie Foxx Baggrunde
    Spider-Man konfronterer en blåhudet elektrisk skurk i en højspændt kamp.
  • En kriger med pile i hovedet og ansigtsmaling stirrer intenst. — Jamie Foxx Baggrunde
    En kriger med pile i hovedet og ansigtsmaling stirrer intenst.
  • To mænd går mod en klassisk sort muskelbil i en brandstationsgarage. — Jamie Foxx Baggrunde
    To mænd går mod en klassisk sort muskelbil i en brandstationsgarage.
  • Mand med solbriller optræder ved klaver med stearinlys og roser på scenen. — Jamie Foxx Baggrunde
    Mand med solbriller optræder ved klaver med stearinlys og roser på scenen.
  • Mand i cowboyhat sigter med rygende revolver i snescene fra westernfilmplakat — Jamie Foxx Baggrunde
    Mand i cowboyhat sigter med rygende revolver i snescene fra westernfilmplakat
  • En skaldet figur i en sort dragt flyder midt i blå lyn i et mørkeblåt miljø. — Jamie Foxx Baggrunde
    En skaldet figur i en sort dragt flyder midt i blå lyn i et mørkeblåt miljø.
  • Fire personer i et mørkt forladt lager med et træbord. — Jamie Foxx Baggrunde
    Fire personer i et mørkt forladt lager med et træbord.
  • Mand i mørk frakke og lilla slips stående ved siden af politibil med blinkende lys — Jamie Foxx Baggrunde
    Mand i mørk frakke og lilla slips stående ved siden af politibil med blinkende lys
  • Filmplakat med skuespilleren Jamie Foxx som Robin Hood med intenst udtryk. — Jamie Foxx Baggrunde
    Filmplakat med skuespilleren Jamie Foxx som Robin Hood med intenst udtryk.
  • Seks bevæbnede karakterer i et brændende bymiljø med en diner i flammer. — Jamie Foxx Baggrunde
    Seks bevæbnede karakterer i et brændende bymiljø med en diner i flammer.
  • Jamie Foxx griner, mens han holder en Oscar-pris på en rød løber. — Jamie Foxx Baggrunde
    Jamie Foxx griner, mens han holder en Oscar-pris på en rød løber.
  • To mænd i middelalderligt tøj står på et overfyldt marked med stenbygninger og farverige bannere. — Jamie Foxx Baggrunde
    To mænd i middelalderligt tøj står på et overfyldt marked med stenbygninger og farverige bannere.
  • Mand i solbriller og læderjakke taler i mikrofon til arrangement. — Jamie Foxx Baggrunde
    Mand i solbriller og læderjakke taler i mikrofon til arrangement.
  • En mand i en grøn flyvedragt står i en hangar ved siden af et futuristisk fly med lysende lys. — Jamie Foxx Baggrunde
    En mand i en grøn flyvedragt står i en hangar ved siden af et futuristisk fly med lysende lys.
  • Mand i grå hættetrøje trækker på skuldrene med et legende smil i studiet — Jamie Foxx Baggrunde
    Mand i grå hættetrøje trækker på skuldrene med et legende smil i studiet
  • Sanger i hvid jakke peger opad mens han holder mikrofon på scenen under skarpe lys. — Jamie Foxx Baggrunde
    Sanger i hvid jakke peger opad mens han holder mikrofon på scenen under skarpe lys.
  • Familie på fem og hund poserer foran New York City-skyline ved solnedgang. — Jamie Foxx Baggrunde
    Familie på fem og hund poserer foran New York City-skyline ved solnedgang.
  • Mand i sort smoking holder whiskyflaske og glas. — Jamie Foxx Baggrunde
    Mand i sort smoking holder whiskyflaske og glas.
  • En mand i en denimskjorte smiler ved et panel med en vandflaske og mikrofon foran sig. — Jamie Foxx Baggrunde
    En mand i en denimskjorte smiler ved et panel med en vandflaske og mikrofon foran sig.
  • Sanger optræder med intens følelse under blå scenelys. — Jamie Foxx Baggrunde
    Sanger optræder med intens følelse under blå scenelys.
  • Tre skuespillere i en dramatisk filmplakat med titlen Just Mercy. — Jamie Foxx Baggrunde
    Tre skuespillere i en dramatisk filmplakat med titlen Just Mercy.
  • Tre mænd i en sort bil i en skov ved skumring — Jamie Foxx Baggrunde
    Tre mænd i en sort bil i en skov ved skumring
  • Mand knæler ved åben dør af vintage muskelbil på parkeringsplads — Jamie Foxx Baggrunde
    Mand knæler ved åben dør af vintage muskelbil på parkeringsplads
  • En mand i en mørkerød jakke sidder i et røgfyldt industrielt rum med dramatisk orange belysning. — Jamie Foxx Baggrunde
    En mand i en mørkerød jakke sidder i et røgfyldt industrielt rum med dramatisk orange belysning.
  • Skuespiller Jamie Foxx iført en blå denimskjorte til en Samsung-begivenhed. — Jamie Foxx Baggrunde
    Skuespiller Jamie Foxx iført en blå denimskjorte til en Samsung-begivenhed.
  • Seks intense karakterer på en motorvej med en rød bil, der suser forbi en bysilhuet under lyserød himmel. — Jamie Foxx Baggrunde
    Seks intense karakterer på en motorvej med en rød bil, der suser forbi en bysilhuet under lyserød himmel.
  • Skuespilleren Jamie Foxx til en Spider-Man filmpremiere iført mørkt jakkesæt og rullekrave. — Jamie Foxx Baggrunde
    Skuespilleren Jamie Foxx til en Spider-Man filmpremiere iført mørkt jakkesæt og rullekrave.
  • Skuespilleren Jamie Foxx i grå jakkesæt og sort slips til Annie-begivenhed smilende. — Jamie Foxx Baggrunde
    Skuespilleren Jamie Foxx i grå jakkesæt og sort slips til Annie-begivenhed smilende.
  • Skuespilleren Jamie Foxx i sort jakkesæt til filmfestivalbegivenhed. — Jamie Foxx Baggrunde
    Skuespilleren Jamie Foxx i sort jakkesæt til filmfestivalbegivenhed.
  • Politibetjent ved gerningsscene med bevis markører og ligpose. — Jamie Foxx Baggrunde
    Politibetjent ved gerningsscene med bevis markører og ligpose.
  • Spider-Man konfronterer en glødende kosmisk skurk i en mørk filmisk scene. — Jamie Foxx Baggrunde
    Spider-Man konfronterer en glødende kosmisk skurk i en mørk filmisk scene.
  • Skuespiller Jamie Foxx til et reklamearrangement iført grå jakkesæt og blåt slips. — Jamie Foxx Baggrunde
    Skuespiller Jamie Foxx til et reklamearrangement iført grå jakkesæt og blåt slips.
  • Sanger optræder med intens følelse under blå scenelys. — Jamie Foxx Baggrunde
    Sanger optræder med intens følelse under blå scenelys.
  • To mænd går fremad gennem røg med et brændende Capitol og Washington Monument bag dem. — Jamie Foxx Baggrunde
    To mænd går fremad gennem røg med et brændende Capitol og Washington Monument bag dem.
  • Blåhærdet hætteklædt figur, der genererer elektrisk energi i en by om natten. — Jamie Foxx Baggrunde
    Blåhærdet hætteklædt figur, der genererer elektrisk energi i en by om natten.
  • Jamie Foxx smiler og gestikulerer til en boksebegivenhed med menneskemængde og ring synlig — Jamie Foxx Baggrunde
    Jamie Foxx smiler og gestikulerer til en boksebegivenhed med menneskemængde og ring synlig
  • Tre mænd i sorte smoking smilende til en formel begivenhed med lilla belysning og lysekroner — Jamie Foxx Baggrunde
    Tre mænd i sorte smoking smilende til en formel begivenhed med lilla belysning og lysekroner
  • Tre personer i et mørkt miljø, hvor en holder en glødende genstand frem. — Jamie Foxx Baggrunde
    Tre personer i et mørkt miljø, hvor en holder en glødende genstand frem.
  • Mand i mørk ternet jakkesæt og stribet slips smiler til kameraet. — Jamie Foxx Baggrunde
    Mand i mørk ternet jakkesæt og stribet slips smiler til kameraet.
  • Kvinde i sort kjole poserer på rød løber ved People's Choice Awards. — Jamie Foxx Baggrunde
    Kvinde i sort kjole poserer på rød løber ved People's Choice Awards.
  • Ung mand med fregner og blå øjne smiler blidt udendørs. — Jamie Foxx Baggrunde
    Ung mand med fregner og blå øjne smiler blidt udendørs.
  • Mand løber i en maraton-t-shirt med en politibil i baggrunden. — Jamie Foxx Baggrunde
    Mand løber i en maraton-t-shirt med en politibil i baggrunden.
  • Skuespilleren Jamie Foxx til en filmfestival iført et sort jakkesæt og rullekrave. — Jamie Foxx Baggrunde
    Skuespilleren Jamie Foxx til en filmfestival iført et sort jakkesæt og rullekrave.
  • Nærbillede portræt af en ørkenræv med store ører og ravfarvede øjne. — Jamie Foxx Baggrunde
    Nærbillede portræt af en ørkenræv med store ører og ravfarvede øjne.
  • En kvinde i rødt og gråt tøj i en tåget skov om natten med en fuldmåne. — Jamie Foxx Baggrunde
    En kvinde i rødt og gråt tøj i en tåget skov om natten med en fuldmåne.
  • En fennecræv med store ører sidder oprejst mod en beige baggrund med blødt lys. — Jamie Foxx Baggrunde
    En fennecræv med store ører sidder oprejst mod en beige baggrund med blødt lys.
  • To hockey-spillere i grønne trøjer fejrer med hævede stave. — Jamie Foxx Baggrunde
    To hockey-spillere i grønne trøjer fejrer med hævede stave.
  • Voldsom antropomorf ræv i grøn flyvedragt og rødt tørklæde står selvsikkert. — Jamie Foxx Baggrunde
    Voldsom antropomorf ræv i grøn flyvedragt og rødt tørklæde står selvsikkert.
  • En tegneserieørkenræv krøllet sammen sovende i en hvid skål — Jamie Foxx Baggrunde
    En tegneserieørkenræv krøllet sammen sovende i en hvid skål
  • En ørkenræv med store ører og gyldne øjne, der kigger på kameraet. — Jamie Foxx Baggrunde
    En ørkenræv med store ører og gyldne øjne, der kigger på kameraet.
  • En rød ræv stående i profil med glødende hvide konturer mod en sløret baggrund. — Jamie Foxx Baggrunde
    En rød ræv stående i profil med glødende hvide konturer mod en sløret baggrund.
  • En ørkenræv med store ører og ravfarvede øjne, der ser fremad mod en beige baggrund. — Jamie Foxx Baggrunde
    En ørkenræv med store ører og ravfarvede øjne, der ser fremad mod en beige baggrund.
  • Kvinde poserer på rød løber ved Bacardi-arrangement iført sort blonder top og shorts. — Jamie Foxx Baggrunde
    Kvinde poserer på rød løber ved Bacardi-arrangement iført sort blonder top og shorts.
  • En skaldet mand i trenchcoat og striktrøje med et alvorligt udtryk. — Jamie Foxx Baggrunde
    En skaldet mand i trenchcoat og striktrøje med et alvorligt udtryk.
  • Kvinde i rød blomstret top med sølvvedhængs halskæde og kort mørkt hår. — Jamie Foxx Baggrunde
    Kvinde i rød blomstret top med sølvvedhængs halskæde og kort mørkt hår.
af 3

Viser 1–60 af 131 wallpapers

Ofte stillede spørgsmål

Hvor lang er listen over Jamie Foxx Baggrunde?

Siden viser 131 Jamie Foxx Baggrunde. Nye stykker dukker op, når de er godkendt. Du beholder alt, hvad du downloader, uden omkostninger.

Vil disse Jamie Foxx Baggrunde se skarpe ud på en stor skærm?

Topopløsning i dette sæt er 7680x4320. Det passer til 8K paneler. Vælg en mindre størrelse fra listen i stedet for at skalere den ned selv.

Er der noget, der tilbageholdes på disse Jamie Foxx Baggrunde?

Intet her koster noget. Ingen tilmelding er påkrævet. Den store version er også gratis og lige så ren.

Hvilke skærmformer passer disse Jamie Foxx Baggrunde til?

Du finder begge orienteringer. Af disse er 13 lodrette og 47 vandrette. Begge beskæringer er allerede forberedt.

Hvad skal jeg browse efter Jamie Foxx Baggrunde?

De nærmeste naboer er jamie foxx, fashion, humor, singer. Hver er en separat side med sine egne billeder.