Wallpapers
Baggrunde
Billeder
Malebøger

Yandere Wallpapers

Gennemse 262+ Yandere Wallpapers for at downloade gratis i HD & 4K

Der er 262 Yandere Wallpapers at gennemse her. Fungerer fint på en anden skærm såvel som den primære. Klik, download, færdig – ingen konto påkrævet.

Lav wallpapers med AI.
Fra en prompt, på sekunder.
Prøv gratis
  • Anime-pige i sømandsuniform går under kirsebærblomsttræer i forårshave. — Yandere Wallpapers
    Anime-pige i sømandsuniform går under kirsebærblomsttræer i forårshave.
  • To anime-studerende skændes under kirsebærblomster på et skoleområde. — Yandere Wallpapers
    To anime-studerende skændes under kirsebærblomster på et skoleområde.
  • Anime-par i juletøj stående ved en snefyldt dør med et juletræ. — Yandere Wallpapers
    Anime-par i juletøj stående ved en snefyldt dør med et juletræ.
  • En lille anime-pige dækker sit ansigt, mens hænder peger på hende i en mørkeblå setting. — Yandere Wallpapers
    En lille anime-pige dækker sit ansigt, mens hænder peger på hende i en mørkeblå setting.
  • Anime-pige i sømandsuniform laver fredstegn med kirsebærblomster, der falder omkring hende. — Yandere Wallpapers
    Anime-pige i sømandsuniform laver fredstegn med kirsebærblomster, der falder omkring hende.
  • En skaldet mand og en skolepige sidder i udsmykkede stole over for hinanden mod en rød baggrund. — Yandere Wallpapers
    En skaldet mand og en skolepige sidder i udsmykkede stole over for hinanden mod en rød baggrund.
  • Anime-pige i sømandsuniform rækker ud mod et knust spejl med blodsprøjt. — Yandere Wallpapers
    Anime-pige i sømandsuniform rækker ud mod et knust spejl med blodsprøjt.
  • Anime-pige i plettet sømandsuniform løber på pink baggrund. — Yandere Wallpapers
    Anime-pige i plettet sømandsuniform løber på pink baggrund.
  • Anime-pige med lyserødt hår holder et hjerteformet reb, mens rød væske drypper omkring fed tekst, der siger 'No Cure for LOVE'. — Yandere Wallpapers
    Anime-pige med lyserødt hår holder et hjerteformet reb, mens rød væske drypper omkring fed tekst, der siger 'No Cure for LOVE'.
  • Sæt af hvide anime-pige silhuetter i forskellige positurer på sort baggrund. — Yandere Wallpapers
    Sæt af hvide anime-pige silhuetter i forskellige positurer på sort baggrund.
  • Anime-pige med lilla hår i futuristisk by med holografiske reklamer. — Yandere Wallpapers
    Anime-pige med lilla hår i futuristisk by med holografiske reklamer.
  • To anime-piger med sort hår står ryg mod ryg midt i faldende lyserøde kirsebærblomster. — Yandere Wallpapers
    To anime-piger med sort hår står ryg mod ryg midt i faldende lyserøde kirsebærblomster.
  • Anime-pige, der holder en sort og hvid bamse med lyserøde stænk på sit tøj og baggrunden. — Yandere Wallpapers
    Anime-pige, der holder en sort og hvid bamse med lyserøde stænk på sit tøj og baggrunden.
  • Anime-karakterer i en rød kane flyver gennem en stjerneklar nattehimmel med gaver. — Yandere Wallpapers
    Anime-karakterer i en rød kane flyver gennem en stjerneklar nattehimmel med gaver.
  • Hvid anime-pige silhuet på lyserød prikket baggrund med spiltiteltekst. — Yandere Wallpapers
    Hvid anime-pige silhuet på lyserød prikket baggrund med spiltiteltekst.
  • Zombie anime-pige i skoleuniform med glødende øjne og blodsprøjt. — Yandere Wallpapers
    Zombie anime-pige i skoleuniform med glødende øjne og blodsprøjt.
  • Anime-pige i sømandsuniform dækket af blod ser chokeret ud, mens dreng holder rød dæmonmaske op. — Yandere Wallpapers
    Anime-pige i sømandsuniform dækket af blod ser chokeret ud, mens dreng holder rød dæmonmaske op.
  • To anime-karakterer i julemandsdragter kører på en slæde gennem en stjerneklar nordlyshimmel. — Yandere Wallpapers
    To anime-karakterer i julemandsdragter kører på en slæde gennem en stjerneklar nordlyshimmel.
  • Bleg anime-pige med røde øjne bag knust glas med blodstriber. — Yandere Wallpapers
    Bleg anime-pige med røde øjne bag knust glas med blodstriber.
  • Skolepige over for et lysende pink flerarmet væsen, der holder drikkevarer. — Yandere Wallpapers
    Skolepige over for et lysende pink flerarmet væsen, der holder drikkevarer.
  • Anime-pige med lilla hår og røde øjne, der holder et glødende sværd i mørket. — Yandere Wallpapers
    Anime-pige med lilla hår og røde øjne, der holder et glødende sværd i mørket.
  • Fem anime-stil videnskabsfolk i hvide kitler med farverige øjenaccenter mod en pink baggrund. — Yandere Wallpapers
    Fem anime-stil videnskabsfolk i hvide kitler med farverige øjenaccenter mod en pink baggrund.
  • To anime-karakterer krammer hinanden varmt under en tusmørkehimmel med glødende lys. — Yandere Wallpapers
    To anime-karakterer krammer hinanden varmt under en tusmørkehimmel med glødende lys.
  • To anime-piger i skoleuniformer holder i hånd, den ene overrasket, den anden smilende. — Yandere Wallpapers
    To anime-piger i skoleuniformer holder i hånd, den ene overrasket, den anden smilende.
  • Anime-pige i festligt outfit svævende i snefyldt nathimmel med et brev. — Yandere Wallpapers
    Anime-pige i festligt outfit svævende i snefyldt nathimmel med et brev.
  • Anime-karakter med røde øjne og sort hår ved siden af en knust glasrude, der viser et rødt hjerte. — Yandere Wallpapers
    Anime-karakter med røde øjne og sort hår ved siden af en knust glasrude, der viser et rødt hjerte.
  • To anime-piger med sort hår og blodpletter på tøjet mod en mørkerød baggrund. — Yandere Wallpapers
    To anime-piger med sort hår og blodpletter på tøjet mod en mørkerød baggrund.
  • Anime-pige med glødende røde øjne, der holder en blodig kniv i en mørk skolegang. — Yandere Wallpapers
    Anime-pige med glødende røde øjne, der holder en blodig kniv i en mørk skolegang.
  • To anime-figurer ved et vindue med lyskæder og en gave i skumringen. — Yandere Wallpapers
    To anime-figurer ved et vindue med lyskæder og en gave i skumringen.
  • Anime-pige i skoleuniform holder sværd med teksten Yandere-Chan Joins the Battle — Yandere Wallpapers
    Anime-pige i skoleuniform holder sværd med teksten Yandere-Chan Joins the Battle
  • Anime-pige i sømandsuniform holder blodig kniv med blodsprøjtbaggrund. — Yandere Wallpapers
    Anime-pige i sømandsuniform holder blodig kniv med blodsprøjtbaggrund.
  • Anime-pige med hvidt hår og rød sløjfe i glitch-effekt digital kunst — Yandere Wallpapers
    Anime-pige med hvidt hår og rød sløjfe i glitch-effekt digital kunst
  • To anime-piger i skoleuniformer, den ene smilende, den ene genert dækker ansigtet med kirsebærblomster. — Yandere Wallpapers
    To anime-piger i skoleuniformer, den ene smilende, den ene genert dækker ansigtet med kirsebærblomster.
  • To anime-figurer i feriepåklædning holder en gave nær et glødende træ. — Yandere Wallpapers
    To anime-figurer i feriepåklædning holder en gave nær et glødende træ.
  • Anime-pige i skoleuniform sidder ved springvand under kirsebærblomster. — Yandere Wallpapers
    Anime-pige i skoleuniform sidder ved springvand under kirsebærblomster.
  • Pink og hvid 'YANDERE SIMULATOR' spil logo med hjerteender på sort. — Yandere Wallpapers
    Pink og hvid 'YANDERE SIMULATOR' spil logo med hjerteender på sort.
  • Anime-pige i blodig skoleuniform holder kniv i mørk gang. — Yandere Wallpapers
    Anime-pige i blodig skoleuniform holder kniv i mørk gang.
  • En skræmt anime-pige med glødende røde øjne skjuler sit ansigt i en mørk gang. — Yandere Wallpapers
    En skræmt anime-pige med glødende røde øjne skjuler sit ansigt i en mørk gang.
  • Anime-pige med langt blondt hår og grønne øjne i hvidt og lilla outfit. — Yandere Wallpapers
    Anime-pige med langt blondt hår og grønne øjne i hvidt og lilla outfit.
  • En gylden gul Highland ged med bukkede horn og pjusket pels på sort baggrund — Yandere Wallpapers
    En gylden gul Highland ged med bukkede horn og pjusket pels på sort baggrund
  • Minimalistisk plakat af målmanden Yashin, der dykker for at gribe en bold med teksten 'The Black Spider'. — Yandere Wallpapers
    Minimalistisk plakat af målmanden Yashin, der dykker for at gribe en bold med teksten 'The Black Spider'.
  • To tegneseriefigurer i en båd med en stor fersken, der flyder i nærheden i tåget vand. — Yandere Wallpapers
    To tegneseriefigurer i en båd med en stor fersken, der flyder i nærheden i tåget vand.
  • Otte anime-figurer i lodrette portrætpaneler med japanske navne. — Yandere Wallpapers
    Otte anime-figurer i lodrette portrætpaneler med japanske navne.
  • Logo med yak- og yeti-figurer og tekst — Yandere Wallpapers
    Logo med yak- og yeti-figurer og tekst
  • Pixeleret grøn Yoda-karakter i brun kåbe, der holder en stav — Yandere Wallpapers
    Pixeleret grøn Yoda-karakter i brun kåbe, der holder en stav
  • Tegneseriemand kaster papirer i et rodet kontor med ventilator og stol. — Yandere Wallpapers
    Tegneseriemand kaster papirer i et rodet kontor med ventilator og stol.
  • Anime-pige i grøn frakke med lyserød pelskant og rødt nederdel, der poserer dynamisk. — Yandere Wallpapers
    Anime-pige i grøn frakke med lyserød pelskant og rødt nederdel, der poserer dynamisk.
  • En lilla gaveæske med hvide hjerter og guld bånd ved siden af en kristtorn gren med røde bær. — Yandere Wallpapers
    En lilla gaveæske med hvide hjerter og guld bånd ved siden af en kristtorn gren med røde bær.
  • To anime-karakterer i et ømt omfavn under en stjerneklar himmel. — Yandere Wallpapers
    To anime-karakterer i et ømt omfavn under en stjerneklar himmel.
  • Yoda holder en stav med en farverig abstrakt baggrund. — Yandere Wallpapers
    Yoda holder en stav med en farverig abstrakt baggrund.
  • Yoda holder et blåt lyssværd i en beige kappe mod en gradientbaggrund. — Yandere Wallpapers
    Yoda holder et blåt lyssværd i en beige kappe mod en gradientbaggrund.
  • Sød grøn Yoda-figur, der holder et glødende gult lyssværd. — Yandere Wallpapers
    Sød grøn Yoda-figur, der holder et glødende gult lyssværd.
  • Yoda holder et grønt lyssværd i et dramatisk portræt — Yandere Wallpapers
    Yoda holder et grønt lyssværd i et dramatisk portræt
  • En mørkebrun yak med buede horn oplyst mod en sort baggrund. — Yandere Wallpapers
    En mørkebrun yak med buede horn oplyst mod en sort baggrund.
  • Anime-pige i mørk hættetrøje og strømper op over knæene kigger genert på beskueren. — Yandere Wallpapers
    Anime-pige i mørk hættetrøje og strømper op over knæene kigger genert på beskueren.
  • Chibi Yoda holder et grønt lyssværd med et muntert udtryk. — Yandere Wallpapers
    Chibi Yoda holder et grønt lyssværd med et muntert udtryk.
  • Anime-pige i skoleuniform sidder med røde bølgelinjer bag sig. — Yandere Wallpapers
    Anime-pige i skoleuniform sidder med røde bølgelinjer bag sig.
  • Yoda holder et grønt lyssværd i en tegneserieillustrationsstil. — Yandere Wallpapers
    Yoda holder et grønt lyssværd i en tegneserieillustrationsstil.
  • En bleg beige lotusrod med teksturerede riller og en mørk stilkende på en blød gradientbaggrund. — Yandere Wallpapers
    En bleg beige lotusrod med teksturerede riller og en mørk stilkende på en blød gradientbaggrund.
  • Anime karakterkort med pixelerede hjørner og røde diamantsymboler. — Yandere Wallpapers
    Anime karakterkort med pixelerede hjørner og røde diamantsymboler.
af 5

Viser 1–60 af 262 wallpapers

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange Yandere Wallpapers har I?

Vi har 262 Yandere Wallpapers i dette sæt. Flere tilføjes løbende. Hver er gratis at gemme, med det samme.

Fungerer disse Yandere Wallpapers på en høj skærm?

Ja, i begge retninger. Der er 50 i landskab og 10 i portræt. Match formen til skærmen, og du er færdig.

Hvor meget koster disse Yandere Wallpapers?

Ikke en krone. Du vil ikke blive bedt om at oprette en konto. Den fil, du får, er den rene original.

Hvad skal jeg browse efter Yandere Wallpapers?

Nærliggende samlinger: video game, school, indie, boy. De overlapper i tema, men ikke i indhold.