Wallpapers
Baggrunde
Billeder
Malebøger

Taliban Billeder

Gennemse 34+ Taliban Billeder for at downloade gratis i HD & 4K

Gennemse 34 Taliban Billeder, sorteret så det stærkeste arbejde vises først. Passer til et blogbanner, en storyramme eller en plakat. Tag en uden at aflevere en e-mailadresse. Nye stykker tilføjes, når de har gennemgået gennemgang, så det er værd at komme tilbage.

Lav wallpapers med AI.
Fra en prompt, på sekunder.
Prøv gratis
  • Soldat i camouflage dirigerer en gruppe tilslørede kvinder udendørs nær en mur. — Taliban Billeder
    Soldat i camouflage dirigerer en gruppe tilslørede kvinder udendørs nær en mur.
  • Kvinde i blå burka med papirer går mod universitetsindgangen. — Taliban Billeder
    Kvinde i blå burka med papirer går mod universitetsindgangen.
  • Afghanske mænd i traditionelt tøj går gennem en hotellobby med fotografer. — Taliban Billeder
    Afghanske mænd i traditionelt tøj går gennem en hotellobby med fotografer.
  • Mænd i traditionelt tøj, der holder rifler i en lige linje. — Taliban Billeder
    Mænd i traditionelt tøj, der holder rifler i en lige linje.
  • Mængde af mennesker, der går foran en beskadiget moské med en kuppel. — Taliban Billeder
    Mængde af mennesker, der går foran en beskadiget moské med en kuppel.
  • Afghanske mænd i turbaner og militærtøj samlet indendørs under en lysekrone. — Taliban Billeder
    Afghanske mænd i turbaner og militærtøj samlet indendørs under en lysekrone.
  • Fire bevæbnede mænd i turbaner med maskingeværer i en betongyde. — Taliban Billeder
    Fire bevæbnede mænd i turbaner med maskingeværer i en betongyde.
  • Gruppe af bevæbnede mænd i bjergterræn, der holder rifler og vifter med et flag. — Taliban Billeder
    Gruppe af bevæbnede mænd i bjergterræn, der holder rifler og vifter med et flag.
  • Mænd med rifler og flag samlet i en protestskare. — Taliban Billeder
    Mænd med rifler og flag samlet i en protestskare.
  • Landmænd arbejder på markerne nær en kæmpe Buddha-statue hugget ind i en klippe. — Taliban Billeder
    Landmænd arbejder på markerne nær en kæmpe Buddha-statue hugget ind i en klippe.
  • Kvinde i hvid hijab og blå maske holder arabisk skilt under protest. — Taliban Billeder
    Kvinde i hvid hijab og blå maske holder arabisk skilt under protest.
  • Tre illustrerede bevæbnede mænd mærket al qaeda taliban daesh — Taliban Billeder
    Tre illustrerede bevæbnede mænd mærket al qaeda taliban daesh
  • To kvinder med tørklæder går ned ad en stille træbeklædt gade. — Taliban Billeder
    To kvinder med tørklæder går ned ad en stille træbeklædt gade.
  • Soldat i rød kåbe går forbi pansret militærkøretøj i bygade. — Taliban Billeder
    Soldat i rød kåbe går forbi pansret militærkøretøj i bygade.
  • Ældre mænd, der hviler i et solbeskinnet rum med afskallet vægge. — Taliban Billeder
    Ældre mænd, der hviler i et solbeskinnet rum med afskallet vægge.
  • En soldat og en skægget mand står nær en blå port med tilslørede kvinder bagved. — Taliban Billeder
    En soldat og en skægget mand står nær en blå port med tilslørede kvinder bagved.
  • Demonstranter iført masker løfter næver og skilte i en svagt oplyst bygadescene. — Taliban Billeder
    Demonstranter iført masker løfter næver og skilte i en svagt oplyst bygadescene.
  • En kvinde i beige hijab og briller står i en have med stenurner og murstensbygninger bag sig. — Taliban Billeder
    En kvinde i beige hijab og briller står i en have med stenurner og murstensbygninger bag sig.
  • En kvinde i blå burka går med et barn, mens bevæbnede mænd står vagt på en gade. — Taliban Billeder
    En kvinde i blå burka går med et barn, mens bevæbnede mænd står vagt på en gade.
  • To mænd i formel og traditionel påklædning sidder til et møde på et kontor. — Taliban Billeder
    To mænd i formel og traditionel påklædning sidder til et møde på et kontor.
  • Piger i tørklæder studerer i et klasseværelse med træborde. — Taliban Billeder
    Piger i tørklæder studerer i et klasseværelse med træborde.
  • To mænd i formelt tøj stående i et dekoreret rum med udsmykkede møbler. — Taliban Billeder
    To mænd i formelt tøj stående i et dekoreret rum med udsmykkede møbler.
  • Tre mænd iført turbaner ser fremad på en travl gade. — Taliban Billeder
    Tre mænd iført turbaner ser fremad på en travl gade.
  • Studerende med tørklæder går uden for et universitet med papirer i hånden. — Taliban Billeder
    Studerende med tørklæder går uden for et universitet med papirer i hånden.
  • Mand i turban uddeler mad til kvinde i blå burka nær murstensvæg. — Taliban Billeder
    Mand i turban uddeler mad til kvinde i blå burka nær murstensvæg.
  • Demonstranter marcherer ned ad en bygade, mens de holder et stort afghansk flag og vifter med mindre flag. — Taliban Billeder
    Demonstranter marcherer ned ad en bygade, mens de holder et stort afghansk flag og vifter med mindre flag.
  • Demonstranter, der holder skilte og kræver uddannelsesrettigheder på en bygade. — Taliban Billeder
    Demonstranter, der holder skilte og kræver uddannelsesrettigheder på en bygade.
  • Maskeret soldat sigter med maskinpistol ved solnedgang nær arabisk kalligrafi mur. — Taliban Billeder
    Maskeret soldat sigter med maskinpistol ved solnedgang nær arabisk kalligrafi mur.
  • Gruppe af demonstranter, der holder skilte, der kræver uddannelse til afghanske kvinder. — Taliban Billeder
    Gruppe af demonstranter, der holder skilte, der kræver uddannelse til afghanske kvinder.
  • Mandaloriansk kriger i rustning, der holder våben mod en rød sol. — Taliban Billeder
    Mandaloriansk kriger i rustning, der holder våben mod en rød sol.
  • Gammel stenruin på bakke med udsigt over tåget bjergdalby — Taliban Billeder
    Gammel stenruin på bakke med udsigt over tåget bjergdalby
  • Sort/hvide arkitektoniske tage med spir under en stribet himmel. — Taliban Billeder
    Sort/hvide arkitektoniske tage med spir under en stribet himmel.
  • Soldater i militærudstyr fejrer sejr på pansrede køretøjer i en ørken. — Taliban Billeder
    Soldater i militærudstyr fejrer sejr på pansrede køretøjer i en ørken.
  • Terrasseby på klippeside med stenfort under turkis himmel ved solnedgang. — Taliban Billeder
    Terrasseby på klippeside med stenfort under turkis himmel ved solnedgang.

Ofte stillede spørgsmål

Skal jeg logge ind for at få disse Taliban Billeder?

De er gratis, alle sammen. Spring tilmeldingen over; den er ikke nødvendig. De store størrelser holdes ikke tilbage bag en betalingsmur.

Hvilken vej vender disse Taliban Billeder?

Ikke udelukkende den ene. Der er 30 i landskab og 4 i portræt. Tag de brede til en skærm og de høje til en håndholdt enhed.

Hvor mange Taliban Billeder vil jeg finde her?

Vi har i øjeblikket 34 Taliban Billeder. Bidrag gennemgås og indarbejdes, efterhånden som de ankommer. Intet her er bag betalingsmur eller vandmærket.