Wallpapers
Baggrunde
Billeder
Malebøger

Heathers Wallpapers

Gennemse 166+ Heathers Wallpapers for at downloade gratis i HD & 4K

Denne samling samler 166 Heathers Wallpapers på ét sted. Det er et bredt sæt, samlet for at passe til forskellige smage. Uanset om det er en skærm på arbejdet eller en personlig telefon, findes der en størrelse, der passer. Download uden at registrere dig.

Lav wallpapers med AI.
Fra en prompt, på sekunder.
Prøv gratis
  • Fire kvinder i sorte outfits poserer med våben mod en rød og lyserød baggrund. — Heathers Wallpapers
    Fire kvinder i sorte outfits poserer med våben mod en rød og lyserød baggrund.
  • Anime-pige i rød skoleuniform, der holder et skilt for Heathers The Online Musical. — Heathers Wallpapers
    Anime-pige i rød skoleuniform, der holder et skilt for Heathers The Online Musical.
  • Lilla wallpaper med popkulturcitater og kruseduller som hjerter og roser. — Heathers Wallpapers
    Lilla wallpaper med popkulturcitater og kruseduller som hjerter og roser.
  • Syv anime-karakterer i skoleinspirerede outfits poserer foran en graffitivæg. — Heathers Wallpapers
    Syv anime-karakterer i skoleinspirerede outfits poserer foran en graffitivæg.
  • Tre dansere i skoleuniformer optræder på en stærkt oplyst scene med hvirvlende lyserød baggrund. — Heathers Wallpapers
    Tre dansere i skoleuniformer optræder på en stærkt oplyst scene med hvirvlende lyserød baggrund.
  • Heathers-film-tema genstande svævende på blå baggrund — Heathers Wallpapers
    Heathers-film-tema genstande svævende på blå baggrund
  • Ung kvinde med rødt hår holder krokketkølle i have — Heathers Wallpapers
    Ung kvinde med rødt hår holder krokketkølle i have
  • En blå blazer med et spørgsmålstegn over og under på en lilla baggrund. — Heathers Wallpapers
    En blå blazer med et spørgsmålstegn over og under på en lilla baggrund.
  • Anime-pige i blå blazer med en hammer — Heathers Wallpapers
    Anime-pige i blå blazer med en hammer
  • Heathers filmplakat med hovedpersoner og tagline. — Heathers Wallpapers
    Heathers filmplakat med hovedpersoner og tagline.
  • Rød 'HEATHERS' tekst med kroketkølle og bolde på blå baggrund. — Heathers Wallpapers
    Rød 'HEATHERS' tekst med kroketkølle og bolde på blå baggrund.
  • Tegneseriepige i skoleuniform holder en motorsav med fed tekst — Heathers Wallpapers
    Tegneseriepige i skoleuniform holder en motorsav med fed tekst
  • Fire anime-inspirerede piger i skoleuniformer med fed pink tekst og motiverende citat. — Heathers Wallpapers
    Fire anime-inspirerede piger i skoleuniformer med fed pink tekst og motiverende citat.
  • Fire kvinder i 1980'er skoleuniformer poserer indendørs med varierede udtryk. — Heathers Wallpapers
    Fire kvinder i 1980'er skoleuniformer poserer indendørs med varierede udtryk.
  • Heathers filmplakat med to hovedpersoner og afhuggede hoveder under dem. — Heathers Wallpapers
    Heathers filmplakat med to hovedpersoner og afhuggede hoveder under dem.
  • Spillekortskonge holder motorsav med humoristisk tekst — Heathers Wallpapers
    Spillekortskonge holder motorsav med humoristisk tekst
  • Teen-popkultur collage med Veronica Lodge, Harvard-logo og sarkastiske citater. — Heathers Wallpapers
    Teen-popkultur collage med Veronica Lodge, Harvard-logo og sarkastiske citater.
  • Fire farvede roser med citater fra Heathers The Musical på bannere. — Heathers Wallpapers
    Fire farvede roser med citater fra Heathers The Musical på bannere.
  • Hånd med rød scrunchie og fed tekst om teenageangst mod rød baggrund. — Heathers Wallpapers
    Hånd med rød scrunchie og fed tekst om teenageangst mod rød baggrund.
  • Tre anime-piger i skoleuniformer smiler og poserer med et lyserødt hjerte bag dem. — Heathers Wallpapers
    Tre anime-piger i skoleuniformer smiler og poserer med et lyserødt hjerte bag dem.
  • Anime-dreng græder med teksten I am damaged. — Heathers Wallpapers
    Anime-dreng græder med teksten I am damaged.
  • Tre piger i skoleuniformer poserer mod en blå baggrund med grafisk design og tekst. — Heathers Wallpapers
    Tre piger i skoleuniformer poserer mod en blå baggrund med grafisk design og tekst.
  • Tre kvinder i 1980'er-stil outfits poserer i et studie — Heathers Wallpapers
    Tre kvinder i 1980'er-stil outfits poserer i et studie
  • Winona Ryder som Veronica Sawyer sigter med en pistol i en skovscene fra Heathers. — Heathers Wallpapers
    Winona Ryder som Veronica Sawyer sigter med en pistol i en skovscene fra Heathers.
  • En ung performer i en gul jakke står i centrum på scenen under blå lys omgivet af knælende publikummer. — Heathers Wallpapers
    En ung performer i en gul jakke står i centrum på scenen under blå lys omgivet af knælende publikummer.
  • Blindfoldet anime-pige i skoleuniform græder, mens hun holder en rød hammer. — Heathers Wallpapers
    Blindfoldet anime-pige i skoleuniform græder, mens hun holder en rød hammer.
  • Tre anime-piger i skoleuniformer, der holder hamre med farverige baggrunde. — Heathers Wallpapers
    Tre anime-piger i skoleuniformer, der holder hamre med farverige baggrunde.
  • Filmplakat for 'Heathers' med farverige polokøller arrangeret i et gitter på sort baggrund. — Heathers Wallpapers
    Filmplakat for 'Heathers' med farverige polokøller arrangeret i et gitter på sort baggrund.
  • Tre kvinder i retro-outfits poserer på en stærkt oplyst scene under røde spotlys. — Heathers Wallpapers
    Tre kvinder i retro-outfits poserer på en stærkt oplyst scene under røde spotlys.
  • Gruppe af dansere i retro skoleuniformer, der optræder under farverige scenelys. — Heathers Wallpapers
    Gruppe af dansere i retro skoleuniformer, der optræder under farverige scenelys.
  • Rosa baggrund med rød håndskrevet tekst, der læser Heathers The Musical — Heathers Wallpapers
    Rosa baggrund med rød håndskrevet tekst, der læser Heathers The Musical
  • Tre kvinder i retro skoleuniformer poserer under en pink spotlight med tekst. — Heathers Wallpapers
    Tre kvinder i retro skoleuniformer poserer under en pink spotlight med tekst.
  • Silhuet af en person med stablet hoved stående på en stjerne med Heathers tekst på guld baggrund. — Heathers Wallpapers
    Silhuet af en person med stablet hoved stående på en stjerne med Heathers tekst på guld baggrund.
  • Tre silhuetfigurer holder hamre over en stjerne med teksten Dear Heathers Hamilton Be Less Chal — Heathers Wallpapers
    Tre silhuetfigurer holder hamre over en stjerne med teksten Dear Heathers Hamilton Be Less Chal
  • To hænder med rød neglelak, der holder en rød fjer over en rød struktureret baggrund. — Heathers Wallpapers
    To hænder med rød neglelak, der holder en rød fjer over en rød struktureret baggrund.
  • Tre kvinder i profil, der bærer en hammer over skuldrene i stærke farver. — Heathers Wallpapers
    Tre kvinder i profil, der bærer en hammer over skuldrene i stærke farver.
  • Heathers the musical high school edition titelkort med rød sprøjtebaggrund. — Heathers Wallpapers
    Heathers the musical high school edition titelkort med rød sprøjtebaggrund.
  • Dansere i 80'er-kostumer optræder på en oplyst scene med farverig belysning. — Heathers Wallpapers
    Dansere i 80'er-kostumer optræder på en oplyst scene med farverig belysning.
  • Anime-pige i jakkesæt holder hammer med selvsikker positur på beige baggrund — Heathers Wallpapers
    Anime-pige i jakkesæt holder hammer med selvsikker positur på beige baggrund
  • En kvinde i gult, der holder en hammer over skulderen i en retro illustration. — Heathers Wallpapers
    En kvinde i gult, der holder en hammer over skulderen i en retro illustration.
  • En glødende lilla blomst med grønne blade omgivet af gyldne hvedestængler. — Heathers Wallpapers
    En glødende lilla blomst med grønne blade omgivet af gyldne hvedestængler.
  • En lilla blomst med grønne blade og mos indesluttet i en glaskuppel med skinnende lys. — Heathers Wallpapers
    En lilla blomst med grønne blade og mos indesluttet i en glaskuppel med skinnende lys.
  • En glasvase med lilla blomster og grønne blade, der gløder blødt mod en gradientbaggrund. — Heathers Wallpapers
    En glasvase med lilla blomster og grønne blade, der gløder blødt mod en gradientbaggrund.
  • Høje lilla blomsterspids med grønne blade i blød fokus baggrund — Heathers Wallpapers
    Høje lilla blomsterspids med grønne blade i blød fokus baggrund
  • Gul blomstrende plante med grønne blade, der lyser blødt mod en gradientbaggrund — Heathers Wallpapers
    Gul blomstrende plante med grønne blade, der lyser blødt mod en gradientbaggrund
  • Lilla lyngblomster, der vokser i sne med mørk baggrund — Heathers Wallpapers
    Lilla lyngblomster, der vokser i sne med mørk baggrund
  • Lilla glasvase med lavendelblomster og grønne stængler på mørk baggrund — Heathers Wallpapers
    Lilla glasvase med lavendelblomster og grønne stængler på mørk baggrund
  • En frodig plante med lyserøde blomster og grønne blade, der gløder blødt mod en lilla baggrund. — Heathers Wallpapers
    En frodig plante med lyserøde blomster og grønne blade, der gløder blødt mod en lilla baggrund.
  • En glasvase med lilla blomster og grønne blade, der gløder blødt mod en gradientbaggrund. — Heathers Wallpapers
    En glasvase med lilla blomster og grønne blade, der gløder blødt mod en gradientbaggrund.
  • Stiliserede glødende hyacintblomster med neongrønne blade på en gradientbaggrund — Heathers Wallpapers
    Stiliserede glødende hyacintblomster med neongrønne blade på en gradientbaggrund
  • En glasflaske fyldt med lilla blomster og grønne stængler på en blød lavendelbaggrund. — Heathers Wallpapers
    En glasflaske fyldt med lilla blomster og grønne stængler på en blød lavendelbaggrund.
  • Nærbillede af lilla lyngblomster med slørede grønne træer og blåt vand bagved. — Heathers Wallpapers
    Nærbillede af lilla lyngblomster med slørede grønne træer og blåt vand bagved.
  • Fire glødende lavendelblomsterstilke med neongrønne blade på en lilla gradientbaggrund. — Heathers Wallpapers
    Fire glødende lavendelblomsterstilke med neongrønne blade på en lilla gradientbaggrund.
  • Kvinde med krøllet blond hår i en rød kjole poserer i et studieportræt. — Heathers Wallpapers
    Kvinde med krøllet blond hår i en rød kjole poserer i et studieportræt.
  • En lilla blomstrende plante med grønne blade på en stenplade mod en gradientbaggrund. — Heathers Wallpapers
    En lilla blomstrende plante med grønne blade på en stenplade mod en gradientbaggrund.
  • Tre glødende lilla lyngkviste med grønne stængler på en blød lilla gradientbaggrund. — Heathers Wallpapers
    Tre glødende lilla lyngkviste med grønne stængler på en blød lilla gradientbaggrund.
  • En glødende buket lilla lyngblomster med grønne stængler på en mauve baggrund. — Heathers Wallpapers
    En glødende buket lilla lyngblomster med grønne stængler på en mauve baggrund.
  • En glaskuppel beskytter lilla blomster, grønne stængler og gul mos på en træbase. — Heathers Wallpapers
    En glaskuppel beskytter lilla blomster, grønne stængler og gul mos på en træbase.
  • Buket af lavendelblomster bundet med snor på lilla baggrund — Heathers Wallpapers
    Buket af lavendelblomster bundet med snor på lilla baggrund
  • Lavendelblomsterspidser, der lyser blødt mod en lilla baggrund — Heathers Wallpapers
    Lavendelblomsterspidser, der lyser blødt mod en lilla baggrund
af 3

Viser 1–60 af 166 wallpapers

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange Heathers Wallpapers kan jeg vælge imellem?

Lige nu er det 166 Heathers Wallpapers. Det samlede antal stiger hver uge, efterhånden som nyt kunstværk godkendes. Alt gratis, ingen konto, intet vandmærke.

Findes der portræt-Heathers Wallpapers til telefoner?

Siden bærer begge. 33 kører bredt; 27 kører højt. Sorter efter øjet og tag den form, du har brug for.

Hvor meget koster disse Heathers Wallpapers?

Intet her koster penge. Ingen e-mailadresse nødvendig. De store størrelser holdes ikke tilbage bag en betalingsmur.