Wallpapers
Baggrunde
Billeder
Malebøger

Bigbang Baggrunde

Gennemse 216+ Bigbang Baggrunde for at downloade gratis i HD & 4K

Vores Bigbang Baggrunde-samling omfatter i øjeblikket 216 billeder. Der er bevidst variation her — ikke to rækker ligner hinanden. God bag en lower-third eller en billedtekstlinje. Gratis at downloade og gratis at beholde. Nye stykker tilføjes, når de har gennemgået gennemgang, så det er værd at komme tilbage.

Lav wallpapers med AI.
Fra en prompt, på sekunder.
Prøv gratis
  • Fem stilfulde mænd i afslappet mode poserer på taburetter i et hvidt studie. — Bigbang Baggrunde
    Fem stilfulde mænd i afslappet mode poserer på taburetter i et hvidt studie.
  • BigBang albumcover med fem medlemmer med levende hår i en diamantramme. — Bigbang Baggrunde
    BigBang albumcover med fem medlemmer med levende hår i en diamantramme.
  • Fem mænd i stilfulde jakker går ned ad en asfalteret vej under en grå himmel. — Bigbang Baggrunde
    Fem mænd i stilfulde jakker går ned ad en asfalteret vej under en grå himmel.
  • Fem stilfulde mænd i punk-inspirerede outfits poserer i et sort-hvidt studiefoto. — Bigbang Baggrunde
    Fem stilfulde mænd i punk-inspirerede outfits poserer i et sort-hvidt studiefoto.
  • Fem stilfulde mænd i trendy outfits poserer i et betonstudie. — Bigbang Baggrunde
    Fem stilfulde mænd i trendy outfits poserer i et betonstudie.
  • Fem K-pop idoler i hvide skjorter poserer mod en grå sekskantet væg med spejlede refleksioner. — Bigbang Baggrunde
    Fem K-pop idoler i hvide skjorter poserer mod en grå sekskantet væg med spejlede refleksioner.
  • Fem mandlige K-pop-kunstnere i luften med flydende farvede stoffer under en koncertpromotion i 2010. — Bigbang Baggrunde
    Fem mandlige K-pop-kunstnere i luften med flydende farvede stoffer under en koncertpromotion i 2010.
  • Fem mænd i hvide skjorter med røgeffekter bag sig. — Bigbang Baggrunde
    Fem mænd i hvide skjorter med røgeffekter bag sig.
  • Fem stilfulde mænd i sorte jakkesæt poserer sammen i et studiemiljø. — Bigbang Baggrunde
    Fem stilfulde mænd i sorte jakkesæt poserer sammen i et studiemiljø.
  • Fem K-pop-idoler i sorte jakkesæt poserer til et comeback-albumcover. — Bigbang Baggrunde
    Fem K-pop-idoler i sorte jakkesæt poserer til et comeback-albumcover.
  • Fem stilfulde unge mænd poserer i streetwear med solbriller og tilbehør. — Bigbang Baggrunde
    Fem stilfulde unge mænd poserer i streetwear med solbriller og tilbehør.
  • Fem stilfulde mænd i sorte jakkesæt går gennem røg på en træterrasse. — Bigbang Baggrunde
    Fem stilfulde mænd i sorte jakkesæt går gennem røg på en træterrasse.
  • Sort/hvid fotocollage af fem mandlige K-pop-idoler med navnet BIGBANG. — Bigbang Baggrunde
    Sort/hvid fotocollage af fem mandlige K-pop-idoler med navnet BIGBANG.
  • Fem mænd i mønstrede jakker går ned ad en øde vej ved skumringstid i sort og hvid. — Bigbang Baggrunde
    Fem mænd i mønstrede jakker går ned ad en øde vej ved skumringstid i sort og hvid.
  • Fem mænd i mønstrede jakkesæt, der slapper af på en rød sofa med vinflasker og glas i et blåt rum. — Bigbang Baggrunde
    Fem mænd i mønstrede jakkesæt, der slapper af på en rød sofa med vinflasker og glas i et blåt rum.
  • Fem K-pop-idoler i monokrome studioportrætter med reflekterende gulv og sekskantet væg. — Bigbang Baggrunde
    Fem K-pop-idoler i monokrome studioportrætter med reflekterende gulv og sekskantet væg.
  • Fem mænd i sorte jakkesæt står på række med koreansk tekst og 2012 markedsbranding. — Bigbang Baggrunde
    Fem mænd i sorte jakkesæt står på række med koreansk tekst og 2012 markedsbranding.
  • Fem stilfulde mænd i læderjakker og støvler, der poserer i et studie. — Bigbang Baggrunde
    Fem stilfulde mænd i læderjakker og støvler, der poserer i et studie.
  • Ung mand med strittende sort hår og gule striber iført sort sweater med grå krave tekst. — Bigbang Baggrunde
    Ung mand med strittende sort hår og gule striber iført sort sweater med grå krave tekst.
  • Ung mand med lilla hår i hvid jakke, der ser intenst ud i snefyldt nat. — Bigbang Baggrunde
    Ung mand med lilla hår i hvid jakke, der ser intenst ud i snefyldt nat.
  • Fem unge mænd i afslappet tøj smiler og poserer sammen i et studie. — Bigbang Baggrunde
    Fem unge mænd i afslappet tøj smiler og poserer sammen i et studie.
  • Fem unge mænd i hvide skjorter sprøjter farverig maling i et studiemiljø. — Bigbang Baggrunde
    Fem unge mænd i hvide skjorter sprøjter farverig maling i et studiemiljø.
  • Fem mænd i sweatre griner sammen i et studiefoto med koreansk tekst og 2012 markedsbranding. — Bigbang Baggrunde
    Fem mænd i sweatre griner sammen i et studiefoto med koreansk tekst og 2012 markedsbranding.
  • Syv stilfulde unge mænd poserer i et studie med pink og beige baggrund. — Bigbang Baggrunde
    Syv stilfulde unge mænd poserer i et studie med pink og beige baggrund.
  • Fem stilfulde mænd i kantede outfits med medicinske slanger og kæder mod en hvid baggrund. — Bigbang Baggrunde
    Fem stilfulde mænd i kantede outfits med medicinske slanger og kæder mod en hvid baggrund.
  • Fem unge mænd i afslappet streetwear poserer energisk i et studie. — Bigbang Baggrunde
    Fem unge mænd i afslappet streetwear poserer energisk i et studie.
  • Fem unge mænd og en lille hund iført hjerte-tema tøj mod en rød baggrund. — Bigbang Baggrunde
    Fem unge mænd og en lille hund iført hjerte-tema tøj mod en rød baggrund.
  • Fem mænd i stilfulde mørke frakker og hatte poserer mod en hvid væg. — Bigbang Baggrunde
    Fem mænd i stilfulde mørke frakker og hatte poserer mod en hvid væg.
  • Mand med lukkede øjne iført frakke og ternet sweater i sort-hvidt studieportræt. — Bigbang Baggrunde
    Mand med lukkede øjne iført frakke og ternet sweater i sort-hvidt studieportræt.
  • Fem stilfulde mænd i læderjakker og solbriller poserer i et studie. — Bigbang Baggrunde
    Fem stilfulde mænd i læderjakker og solbriller poserer i et studie.
  • Fem K-pop bandmedlemmer i et rodet rum poserer med guitarer og kufferter. — Bigbang Baggrunde
    Fem K-pop bandmedlemmer i et rodet rum poserer med guitarer og kufferter.
  • En stilfuld ung mand, der poserer med hat og jakke i et sort-hvidt studiefoto. — Bigbang Baggrunde
    En stilfuld ung mand, der poserer med hat og jakke i et sort-hvidt studiefoto.
  • Fem unge mænd med farverigt hår i hvide outfits poserer i en diamantramme. — Bigbang Baggrunde
    Fem unge mænd med farverigt hår i hvide outfits poserer i en diamantramme.
  • Fem K-pop mænd i hvide og sorte outfits poserer mod en grå væg. — Bigbang Baggrunde
    Fem K-pop mænd i hvide og sorte outfits poserer mod en grå væg.
  • Fem K-pop idoler i hvide hættetrøjer poserer i et studie med industriel baggrund. — Bigbang Baggrunde
    Fem K-pop idoler i hvide hættetrøjer poserer i et studie med industriel baggrund.
  • Fem stilfulde K-pop-mænd i dristige outfits poserer selvsikkert i et studie. — Bigbang Baggrunde
    Fem stilfulde K-pop-mænd i dristige outfits poserer selvsikkert i et studie.
  • K-pop-gruppe optræder på en oplyst scene med røg og dansere. — Bigbang Baggrunde
    K-pop-gruppe optræder på en oplyst scene med røg og dansere.
  • Fem mænd i mørke jakkesæt og frakker poserer mod en hvid baggrund. — Bigbang Baggrunde
    Fem mænd i mørke jakkesæt og frakker poserer mod en hvid baggrund.
  • Fem unge mænd poserer med legende gestik i et sort-hvidt foto. — Bigbang Baggrunde
    Fem unge mænd poserer med legende gestik i et sort-hvidt foto.
  • Fem unge mænd i solbriller og grafiske t-shirts poserer legende mod en hvid væg. — Bigbang Baggrunde
    Fem unge mænd i solbriller og grafiske t-shirts poserer legende mod en hvid væg.
  • Fem stilfulde mænd i sorte jakkesæt poserer til en fotoshoot. — Bigbang Baggrunde
    Fem stilfulde mænd i sorte jakkesæt poserer til en fotoshoot.
  • Fem unge mænd i farverige outfits poserer med geometriske rekvisitter i et studiemiljø. — Bigbang Baggrunde
    Fem unge mænd i farverige outfits poserer med geometriske rekvisitter i et studiemiljø.
  • Fem K-pop idoler i afslappede outfits poserer til et studiefoto mod en hvid baggrund. — Bigbang Baggrunde
    Fem K-pop idoler i afslappede outfits poserer til et studiefoto mod en hvid baggrund.
  • En stilfuld mand iført solbriller og en sort blazer poserer mod en hvid baggrund. — Bigbang Baggrunde
    En stilfuld mand iført solbriller og en sort blazer poserer mod en hvid baggrund.
  • Ung mand blinker med hånden under hagen i varm belysning — Bigbang Baggrunde
    Ung mand blinker med hånden under hagen i varm belysning
  • Ung mand, der får en klipning i en salon med flere selfie-udtryk. — Bigbang Baggrunde
    Ung mand, der får en klipning i en salon med flere selfie-udtryk.
  • Fem mænd i hvide skjorter med røgeffekter og BIGBANG-tekst nedenunder. — Bigbang Baggrunde
    Fem mænd i hvide skjorter med røgeffekter og BIGBANG-tekst nedenunder.
  • Fem mænd i mørke jakker poserer mod en hvid baggrund. — Bigbang Baggrunde
    Fem mænd i mørke jakker poserer mod en hvid baggrund.
  • Ung mand med lyserødt hår tager et selfie med vintage-tv'er, der gløder i baggrunden. — Bigbang Baggrunde
    Ung mand med lyserødt hår tager et selfie med vintage-tv'er, der gløder i baggrunden.
  • To mænd poserer med fredstegn under dekorative gule blomster i loftet. — Bigbang Baggrunde
    To mænd poserer med fredstegn under dekorative gule blomster i loftet.
  • Ung mand med blondt hår ryger cigaret udendørs. — Bigbang Baggrunde
    Ung mand med blondt hår ryger cigaret udendørs.
  • Mandlig performer i rosenmønstret jakke synger på funklende pink scene. — Bigbang Baggrunde
    Mandlig performer i rosenmønstret jakke synger på funklende pink scene.
  • K-pop-gruppebilleder fra 2006 til 2016, der viser stiludvikling. — Bigbang Baggrunde
    K-pop-gruppebilleder fra 2006 til 2016, der viser stiludvikling.
  • Ung mand iført maske og hovedtelefoner holder snacks i lufthavn — Bigbang Baggrunde
    Ung mand iført maske og hovedtelefoner holder snacks i lufthavn
  • Fire mandlige kunstnere på scenen under en koncert i sort/hvid. — Bigbang Baggrunde
    Fire mandlige kunstnere på scenen under en koncert i sort/hvid.
  • Mand med blond hår og armtatovering peger fremad. — Bigbang Baggrunde
    Mand med blond hår og armtatovering peger fremad.
  • Person med lyserødt hår, der holder mikrofon i mørkt bymiljø. — Bigbang Baggrunde
    Person med lyserødt hår, der holder mikrofon i mørkt bymiljø.
  • Fem mænd i stilfulde jakkesæt og butterfly poserer mod en betonvæg med en stige. — Bigbang Baggrunde
    Fem mænd i stilfulde jakkesæt og butterfly poserer mod en betonvæg med en stige.
  • Fem mænd i mørke jakkesæt og frakker poserer alvorligt mod en hvid baggrund. — Bigbang Baggrunde
    Fem mænd i mørke jakkesæt og frakker poserer alvorligt mod en hvid baggrund.
  • Fem mænd i læderjakker og solbriller poserer i et studie — Bigbang Baggrunde
    Fem mænd i læderjakker og solbriller poserer i et studie
af 4

Viser 1–60 af 216 wallpapers

Ofte stillede spørgsmål

Er disse Bigbang Baggrunde formet til desktop eller mobil?

Ja, i begge retninger. 22 høje billeder og 38 brede er aktive. Uanset hvad, er beskæringen allerede lavet for dig.

Er der et gebyr for disse Bigbang Baggrunde?

Ingen betaling er involveret. Fuld opløsning kommer gratis, umarkeret.

Er der nærliggende sæt til Bigbang Baggrunde?

Tættest på denne: bigbang, black and white, design, trendy. De er forskellige sæt, ikke genklip af denne.

Hvor dyb er Bigbang Baggrunde-samlingen?

216 Bigbang Baggrunde har gennemgået gennemgang og er live. Nye tilføjelser lander regelmæssigt. Alle kan downloades gratis.