Wallpapers
Baggrunde
Billeder
Malebøger

Abra Baggrunde

Gennemse 133+ Abra Baggrunde for at downloade gratis i HD & 4K

133 Abra Baggrunde venter nedenfor. Farvestyrede stykker sidder ved siden af næsten monokrome. Indlæs den som opkaldsbaggrund eller statisk slidebaggrund. Alt her er gratis, uden konto og uden vandmærke. De relaterede links længere nede fører til tilstødende sæt.

Lav wallpapers med AI.
Fra en prompt, på sekunder.
Prøv gratis
  • En glødende gul kattesilhuet i nederste højre hjørne på sort baggrund. — Abra Baggrunde
    En glødende gul kattesilhuet i nederste højre hjørne på sort baggrund.
  • Kadabra holder en ske med gnister på en gul baggrund. — Abra Baggrunde
    Kadabra holder en ske med gnister på en gul baggrund.
  • Tre gule Pokémon, der holder skeer i en kampstilling. — Abra Baggrunde
    Tre gule Pokémon, der holder skeer i en kampstilling.
  • En gul anime-kat skabning sover med lukkede øjne på en mørk olivengrøn baggrund. — Abra Baggrunde
    En gul anime-kat skabning sover med lukkede øjne på en mørk olivengrøn baggrund.
  • En gul katte-Pokémon sidder under en moderne lampe i et lilla studie. — Abra Baggrunde
    En gul katte-Pokémon sidder under en moderne lampe i et lilla studie.
  • Tre gyldne mytiske væsner i silhuet på brun baggrund — Abra Baggrunde
    Tre gyldne mytiske væsner i silhuet på brun baggrund
  • En gylden katte-lignende Pokémon sidder med krydsede ben med glødende pels mod en mørk baggrund. — Abra Baggrunde
    En gylden katte-lignende Pokémon sidder med krydsede ben med glødende pels mod en mørk baggrund.
  • En sovende gul Abra Pokémon med lukkede øjne på en grøn baggrund. — Abra Baggrunde
    En sovende gul Abra Pokémon med lukkede øjne på en grøn baggrund.
  • Fire anime-stil Pokémon-karakterer svævende i en levende pink og lilla gradient. — Abra Baggrunde
    Fire anime-stil Pokémon-karakterer svævende i en levende pink og lilla gradient.
  • Tre anime-stil Alakazam positurer på en gul baggrund. — Abra Baggrunde
    Tre anime-stil Alakazam positurer på en gul baggrund.
  • Minimalistisk linjetegning af Pokémon Abra mod en gul baggrund. — Abra Baggrunde
    Minimalistisk linjetegning af Pokémon Abra mod en gul baggrund.
  • En stiliseret rævesilhuet med lukkede øjne på en gul baggrund. — Abra Baggrunde
    En stiliseret rævesilhuet med lukkede øjne på en gul baggrund.
  • Tre glødende gyldne Pokémon-figurer mod en sort baggrund — Abra Baggrunde
    Tre glødende gyldne Pokémon-figurer mod en sort baggrund
  • En gylden tegneseriekat, der danser med armene hævet mod en sort baggrund. — Abra Baggrunde
    En gylden tegneseriekat, der danser med armene hævet mod en sort baggrund.
  • En gul tegneserieræv, der sover i en hvirvlende lilla tunnel. — Abra Baggrunde
    En gul tegneserieræv, der sover i en hvirvlende lilla tunnel.
  • Gul katte-Pokémon springer over tag og træ i stjerneklar rumscene. — Abra Baggrunde
    Gul katte-Pokémon springer over tag og træ i stjerneklar rumscene.
  • To sovende ræveørede karakterer i en glødende aura på mintgrøn baggrund. — Abra Baggrunde
    To sovende ræveørede karakterer i en glødende aura på mintgrøn baggrund.
  • En tegneserieræv, der holder en glødende kugle med pink geometrisk baggrund. — Abra Baggrunde
    En tegneserieræv, der holder en glødende kugle med pink geometrisk baggrund.
  • Tre gule Pokémon-actionfigurer i dynamiske positurer på hvid baggrund. — Abra Baggrunde
    Tre gule Pokémon-actionfigurer i dynamiske positurer på hvid baggrund.
  • En gul Pokémon, der putter en sovende lyserød Pokémon med Zzz-symboler. — Abra Baggrunde
    En gul Pokémon, der putter en sovende lyserød Pokémon med Zzz-symboler.
  • Hvidt omridset rævesilhuet på pink gradientbaggrund — Abra Baggrunde
    Hvidt omridset rævesilhuet på pink gradientbaggrund
  • En videnskabsmand tjekker en sovende gul Pokémon i et laboratorium med regnbue-lyseffekter. — Abra Baggrunde
    En videnskabsmand tjekker en sovende gul Pokémon i et laboratorium med regnbue-lyseffekter.
  • En gylden anime-inspireret kat krøllet fredeligt sammen mod en lilla baggrund. — Abra Baggrunde
    En gylden anime-inspireret kat krøllet fredeligt sammen mod en lilla baggrund.
  • En tegneseriestjernekarakter, der løber med arme og ben strakt ud. — Abra Baggrunde
    En tegneseriestjernekarakter, der løber med arme og ben strakt ud.
  • Fire glødende gule abstrakte væsener med hvide øjne på sort baggrund — Abra Baggrunde
    Fire glødende gule abstrakte væsener med hvide øjne på sort baggrund
  • Tre gyldne ræve Pokémon i en mystisk skov ved tusmørke. — Abra Baggrunde
    Tre gyldne ræve Pokémon i en mystisk skov ved tusmørke.
  • En glødende gul pixelkat-lignende skabning svævende i mørket. — Abra Baggrunde
    En glødende gul pixelkat-lignende skabning svævende i mørket.
  • Psybeams-logo med tre tegneseriekatte, der affyrer psykiske stråler på lilla baggrund — Abra Baggrunde
    Psybeams-logo med tre tegneseriekatte, der affyrer psykiske stråler på lilla baggrund
  • En glødende gul ræve-Pokémon med lukkede øjne og en halvmånehale omgivet af lilla energi. — Abra Baggrunde
    En glødende gul ræve-Pokémon med lukkede øjne og en halvmånehale omgivet af lilla energi.
  • En lyserød anime-kat med lukkede øjne og glødende cyan kontur, der svæver i et lilla drømmende rum. — Abra Baggrunde
    En lyserød anime-kat med lukkede øjne og glødende cyan kontur, der svæver i et lilla drømmende rum.
  • Surrealistisk alienvæsen med ræveører og glødende kugle — Abra Baggrunde
    Surrealistisk alienvæsen med ræveører og glødende kugle
  • Sovende gylden Abra Pokémon centreret i en blå spotlight på sort baggrund. — Abra Baggrunde
    Sovende gylden Abra Pokémon centreret i en blå spotlight på sort baggrund.
  • Gul Pikachu sover på en blå baggrund med Poké Ball-mønster. — Abra Baggrunde
    Gul Pikachu sover på en blå baggrund med Poké Ball-mønster.
  • Tre lagdelte gule væsen silhuetter på taupe baggrund. — Abra Baggrunde
    Tre lagdelte gule væsen silhuetter på taupe baggrund.
  • En glødende ræv med en stjerne på panden holder en strålende kugle. — Abra Baggrunde
    En glødende ræv med en stjerne på panden holder en strålende kugle.
  • Gul ræv Pokémon svinger ske i levende bevægelseskunst — Abra Baggrunde
    Gul ræv Pokémon svinger ske i levende bevægelseskunst
  • Tre glødende gule Pokémon, der udvikler sig i en dynamisk digital-kunst stil mod en sort baggrund. — Abra Baggrunde
    Tre glødende gule Pokémon, der udvikler sig i en dynamisk digital-kunst stil mod en sort baggrund.
  • Tre anime-stil Alakazam Pokémon i forskellige positurer på en gul baggrund. — Abra Baggrunde
    Tre anime-stil Alakazam Pokémon i forskellige positurer på en gul baggrund.
  • Chibi-monster med hjernehoved og gul krop, der drypper rød væske. — Abra Baggrunde
    Chibi-monster med hjernehoved og gul krop, der drypper rød væske.
  • To anime-inspirerede katteørede karakterer sover fredeligt på en gul baggrund. — Abra Baggrunde
    To anime-inspirerede katteørede karakterer sover fredeligt på en gul baggrund.
  • Gule ræve-Pokémon-karakterer, der svinger skeer i kampstillinger. — Abra Baggrunde
    Gule ræve-Pokémon-karakterer, der svinger skeer i kampstillinger.
  • Gul katte-Pokémon mediterer fredeligt med lukkede øjne og lilla skulderpuder. — Abra Baggrunde
    Gul katte-Pokémon mediterer fredeligt med lukkede øjne og lilla skulderpuder.
  • Anime-pige med blågrønt hår omgivet af fire gyldne ræve-Pokémon mod en hvirvlende lilla baggrund. — Abra Baggrunde
    Anime-pige med blågrønt hår omgivet af fire gyldne ræve-Pokémon mod en hvirvlende lilla baggrund.
  • Gul katte-Pokémon sidder i græs med skovbaggrund og Pokémon GO-logo. — Abra Baggrunde
    Gul katte-Pokémon sidder i græs med skovbaggrund og Pokémon GO-logo.
  • Tre gule ræve-Pokémon med forskellige ansigtsudtryk stablet lodret. — Abra Baggrunde
    Tre gule ræve-Pokémon med forskellige ansigtsudtryk stablet lodret.
  • Gul anime-ræv, der sidder foran en stenbue i en skov. — Abra Baggrunde
    Gul anime-ræv, der sidder foran en stenbue i en skov.
  • Glødende gylden katte-silhuet med skarpe kanter på sort baggrund — Abra Baggrunde
    Glødende gylden katte-silhuet med skarpe kanter på sort baggrund
  • Et stiliseret sovende ræveansigt med lukkede øjne på en gul baggrund. — Abra Baggrunde
    Et stiliseret sovende ræveansigt med lukkede øjne på en gul baggrund.
  • Et skællende væsen med skinnende øjne hviler i en mosklædt skovlysning. — Abra Baggrunde
    Et skællende væsen med skinnende øjne hviler i en mosklædt skovlysning.
  • Gul katte-Pokémon hopper mellem tag og træ i stjernespækket rumscene. — Abra Baggrunde
    Gul katte-Pokémon hopper mellem tag og træ i stjernespækket rumscene.
  • Fire personer i 1970'er retro-mode poserer i et studie — Abra Baggrunde
    Fire personer i 1970'er retro-mode poserer i et studie
  • Fire smilende musikere i 70'er glam rock-outfits poserer til et studiefoto. — Abra Baggrunde
    Fire smilende musikere i 70'er glam rock-outfits poserer til et studiefoto.
  • Fire personer poserer til et ABBA Voyage-arrangement i London iført formelt tøj. — Abra Baggrunde
    Fire personer poserer til et ABBA Voyage-arrangement i London iført formelt tøj.
  • Fire smilende 1970'er-musikere i farverige retro-outfits poserer sammen. — Abra Baggrunde
    Fire smilende 1970'er-musikere i farverige retro-outfits poserer sammen.
  • En mand med synlige mavemuskler og anatomisk muskellag i rød og lilla. — Abra Baggrunde
    En mand med synlige mavemuskler og anatomisk muskellag i rød og lilla.
  • Blå Acura TLX sedan parkeret på grus med grønne træer bagved. — Abra Baggrunde
    Blå Acura TLX sedan parkeret på grus med grønne træer bagved.
  • En stærkt oplyst koncertscene med optrædende og et stort publikum. — Abra Baggrunde
    En stærkt oplyst koncertscene med optrædende og et stort publikum.
  • ABBA-bandmedlemmer i hvide broderede skjorter indrammet af farvede kasser mod en stribet væg. — Abra Baggrunde
    ABBA-bandmedlemmer i hvide broderede skjorter indrammet af farvede kasser mod en stribet væg.
  • To berømtheder i glamourøse outfits med dramatisk makeup og dristige accessories. — Abra Baggrunde
    To berømtheder i glamourøse outfits med dramatisk makeup og dristige accessories.
  • Fire retro musikere i glamourøse 1970'er sceneoutfits smiler til kameraet. — Abra Baggrunde
    Fire retro musikere i glamourøse 1970'er sceneoutfits smiler til kameraet.
af 3

Viser 1–60 af 133 wallpapers

Ofte stillede spørgsmål

Er disse Abra Baggrunde i landskabs- eller portrætformat?

Både bred og høj er dækket. Af disse er 15 lodrette og 45 vandrette. Grib den proportion, der passer til enheden i din hånd.

Er disse Abra Baggrunde vandmærket?

Gratis uden beregning. Der er intet registreringstrin. Du får det rene original, ikke en forhåndsvisning.

Hvilke samlinger ligger ved siden af Abra Baggrunde?

Værd at se: anime, pokemon, video game, manga.

Er der mange Abra Baggrunde at kigge igennem?

Vi har i øjeblikket 133 Abra Baggrunde. Tallet bevæger sig opad de fleste uger. Intet gebyr og ingen adgangsspærring.