Wallpapers
Baggrunde
Billeder
Malebøger

Pastel Påske Wallpapers

Gennemse 1,166+ Pastel Påske Wallpapers for at downloade gratis i HD & 4K

Start med 1,166 Pastel Påske Wallpapers, sorteret efter hvor godt de falder i besøgendes smag. Farvestyrede stykker sidder ved siden af næsten monokrome. Læsbar bag widgets og genveje, ikke kun i en forhåndsvisning. Intet her er låst bag et abonnement. Tag et kig; rækkefølgen ændrer sig, efterhånden som nyt arbejde ankommer.

Lav wallpapers med AI.
Fra en prompt, på sekunder.
Prøv gratis
  • Pastelæg gemt blandt hvide knoglefragmenter på en hvid overflade. — Pastel Påske Wallpapers
    Pastelæg gemt blandt hvide knoglefragmenter på en hvid overflade.
  • Hænder holder en kurv med farverige malede påskeæg. — Pastel Påske Wallpapers
    Hænder holder en kurv med farverige malede påskeæg.
  • Pastelfarvede påskeæg og brudeslør blomster på et gyldent fad i blødt sollys. — Pastel Påske Wallpapers
    Pastelfarvede påskeæg og brudeslør blomster på et gyldent fad i blødt sollys.
  • Fluffy gul kyllingfigur ved siden af lysegule macarons på en blomstret tallerken. — Pastel Påske Wallpapers
    Fluffy gul kyllingfigur ved siden af lysegule macarons på en blomstret tallerken.
  • Farverige påskeæg med blomsterdesign i en kurv foret med lyserødt papir. — Pastel Påske Wallpapers
    Farverige påskeæg med blomsterdesign i en kurv foret med lyserødt papir.
  • En samling af pastelfarvede prikkede æg i bløde farver arrangeret på en lys overflade. — Pastel Påske Wallpapers
    En samling af pastelfarvede prikkede æg i bløde farver arrangeret på en lys overflade.
  • Hånd placerer et grønt æg i en gul kop med blomsterdesign ved siden af en lyserød blomst og et blåt æg. — Pastel Påske Wallpapers
    Hånd placerer et grønt æg i en gul kop med blomsterdesign ved siden af en lyserød blomst og et blåt æg.
  • En skål med pastelfarvede æg og hvide tulipaner på et marmorbord. — Pastel Påske Wallpapers
    En skål med pastelfarvede æg og hvide tulipaner på et marmorbord.
  • To dekorerede æg med kaninansigter i kopper omgivet af blomster og lys. — Pastel Påske Wallpapers
    To dekorerede æg med kaninansigter i kopper omgivet af blomster og lys.
  • Pastel prikkede påskeæg i farverigt strimlet papir på gul baggrund. — Pastel Påske Wallpapers
    Pastel prikkede påskeæg i farverigt strimlet papir på gul baggrund.
  • Pastelfarvede plettede slikæg i levende farver — Pastel Påske Wallpapers
    Pastelfarvede plettede slikæg i levende farver
  • Lyserødt påskeæg dekoreret som en kat med trådører og sløjfe. — Pastel Påske Wallpapers
    Lyserødt påskeæg dekoreret som en kat med trådører og sløjfe.
  • Påskekaninfigur omgivet af farverige æg på en blomstret dug. — Pastel Påske Wallpapers
    Påskekaninfigur omgivet af farverige æg på en blomstret dug.
  • Gul kyllingeskål fyldt med macarons på blomstret dug — Pastel Påske Wallpapers
    Gul kyllingeskål fyldt med macarons på blomstret dug
  • Fire pastelfarvede æg på hvidt stof med lav dybdeskarphed. — Pastel Påske Wallpapers
    Fire pastelfarvede æg på hvidt stof med lav dybdeskarphed.
  • Fire dekorerede påskeæggekager på en lyserød blonderplade på hvidt træ. — Pastel Påske Wallpapers
    Fire dekorerede påskeæggekager på en lyserød blonderplade på hvidt træ.
  • Lyserøde og hvide glitrende æg i en rede af lyserødt strimlet papir på hvidt stof. — Pastel Påske Wallpapers
    Lyserøde og hvide glitrende æg i en rede af lyserødt strimlet papir på hvidt stof.
  • Pastelfarvede æg omgivet af lilla iris på en lavendeloverflade. — Pastel Påske Wallpapers
    Pastelfarvede æg omgivet af lilla iris på en lavendeloverflade.
  • En lille kylling sidder blandt dekorerede påskeæg og brudeslør i blødt sollys. — Pastel Påske Wallpapers
    En lille kylling sidder blandt dekorerede påskeæg og brudeslør i blødt sollys.
  • Hånd, der dypper et grønt æg i et krus med te på et hvidt træbord med blomster. — Pastel Påske Wallpapers
    Hånd, der dypper et grønt æg i et krus med te på et hvidt træbord med blomster.
  • En hvid kanin iført en brudekrans af brudeslør sidder i en flettet kurv med lyserøde tulipaner og stof. — Pastel Påske Wallpapers
    En hvid kanin iført en brudekrans af brudeslør sidder i en flettet kurv med lyserøde tulipaner og stof.
  • Bløde kyllinger blandt farverige æg i en gylden skål under varmt lys. — Pastel Påske Wallpapers
    Bløde kyllinger blandt farverige æg i en gylden skål under varmt lys.
  • Påskeæg i en blomstret kurv med lyserødt strimlet papir. — Pastel Påske Wallpapers
    Påskeæg i en blomstret kurv med lyserødt strimlet papir.
  • Fire blå æg i en papbakke på krøllet hvidt papir. — Pastel Påske Wallpapers
    Fire blå æg i en papbakke på krøllet hvidt papir.
  • Kurv med dekorerede påskeæg med fjer sommerfugle ved siden af glas lysestager — Pastel Påske Wallpapers
    Kurv med dekorerede påskeæg med fjer sommerfugle ved siden af glas lysestager
  • Vagtelæg og brudeslørblomster på ferskenfarvet stof i blødt sollys. — Pastel Påske Wallpapers
    Vagtelæg og brudeslørblomster på ferskenfarvet stof i blødt sollys.
  • Stablede pastelmacarons med farverige fyld på en hvid tallerken nær lyserøde lys. — Pastel Påske Wallpapers
    Stablede pastelmacarons med farverige fyld på en hvid tallerken nær lyserøde lys.
  • En lyserød æske fyldt med pastelfarvede æg og spredte farverige skaller på marmor. — Pastel Påske Wallpapers
    En lyserød æske fyldt med pastelfarvede æg og spredte farverige skaller på marmor.
  • Stablede pastelfarvede æsker med æg og knuste skaller på beige baggrund. — Pastel Påske Wallpapers
    Stablede pastelfarvede æsker med æg og knuste skaller på beige baggrund.
  • Otte pastelæg i en papkarton på en hvid overflade. — Pastel Påske Wallpapers
    Otte pastelæg i en papkarton på en hvid overflade.
  • Påskeæg gemt i halm med brudeslør-blomster badet i gyldent sollys. — Pastel Påske Wallpapers
    Påskeæg gemt i halm med brudeslør-blomster badet i gyldent sollys.
  • Æske med mintgrønne macarons med lyserødt fyld omgivet af lyserøde roser og bånd. — Pastel Påske Wallpapers
    Æske med mintgrønne macarons med lyserødt fyld omgivet af lyserøde roser og bånd.
  • Hvid kanin og kyllinger med æg i en kurv på lyserødt stof. — Pastel Påske Wallpapers
    Hvid kanin og kyllinger med æg i en kurv på lyserødt stof.
  • Lyserød skål med kanincookies ved siden af en lyserød kop og påskeæg på en blomstret dug. — Pastel Påske Wallpapers
    Lyserød skål med kanincookies ved siden af en lyserød kop og påskeæg på en blomstret dug.
  • Sødt dekoreret æg med kaninører og ansigt blandt pastelæg i en skål. — Pastel Påske Wallpapers
    Sødt dekoreret æg med kaninører og ansigt blandt pastelæg i en skål.
  • Påskekager formet som kurve og æg med keramiske kaniner og pastelfarvede æg på lyserøde kronblade. — Pastel Påske Wallpapers
    Påskekager formet som kurve og æg med keramiske kaniner og pastelfarvede æg på lyserøde kronblade.
  • Hvid kanin leger med farverige påskeæg nær en fletkurv på en koralbaggrund. — Pastel Påske Wallpapers
    Hvid kanin leger med farverige påskeæg nær en fletkurv på en koralbaggrund.
  • Otte pastelfarvede æg arrangeret i en papæggebakke på en hvid overflade. — Pastel Påske Wallpapers
    Otte pastelfarvede æg arrangeret i en papæggebakke på en hvid overflade.
  • Pastelfarvede æg i en papkarton på en marmorbordplade. — Pastel Påske Wallpapers
    Pastelfarvede æg i en papkarton på en marmorbordplade.
  • Fluffy brun kanin ved siden af kurv med farverige påskeæg på ferskenfarvet stof. — Pastel Påske Wallpapers
    Fluffy brun kanin ved siden af kurv med farverige påskeæg på ferskenfarvet stof.
  • Farverige malede æg og en spejldiskokugle på en hvid overflade. — Pastel Påske Wallpapers
    Farverige malede æg og en spejldiskokugle på en hvid overflade.
  • To pyntede påskeæg med kaninører og ansigter i hvide kopper med perler og lys — Pastel Påske Wallpapers
    To pyntede påskeæg med kaninører og ansigter i hvide kopper med perler og lys
  • To bløde kyllinger i en strårede med æg og brudeslør under gyldent lys. — Pastel Påske Wallpapers
    To bløde kyllinger i en strårede med æg og brudeslør under gyldent lys.
  • Pastelgrønne macarons med lyserød fyld på en blomstret tallerken med blød pink bokeh-baggrund. — Pastel Påske Wallpapers
    Pastelgrønne macarons med lyserød fyld på en blomstret tallerken med blød pink bokeh-baggrund.
  • Tre blå æg i en blå keramisk skål på en neutral overflade. — Pastel Påske Wallpapers
    Tre blå æg i en blå keramisk skål på en neutral overflade.
  • To børn holder påskekurve fyldt med farverige æg på et træbord. — Pastel Påske Wallpapers
    To børn holder påskekurve fyldt med farverige æg på et træbord.
  • Påskekrans med mønstrede æg, blomster og blå sløjfe på grøn baggrund — Pastel Påske Wallpapers
    Påskekrans med mønstrede æg, blomster og blå sløjfe på grøn baggrund
  • Pastel påskeæg arrangeret på sort baggrund med håndskrevet Easter Sunday-tekst. — Pastel Påske Wallpapers
    Pastel påskeæg arrangeret på sort baggrund med håndskrevet Easter Sunday-tekst.
  • En grøn krans dekoreret med farverige mønstrede påskeæg. — Pastel Påske Wallpapers
    En grøn krans dekoreret med farverige mønstrede påskeæg.
  • Fem glødende påskeæg med farverige mønstre sidder på grønt græs mod en beige baggrund. — Pastel Påske Wallpapers
    Fem glødende påskeæg med farverige mønstre sidder på grønt græs mod en beige baggrund.
  • To dekorerede glødende påskeæg med blomster- og geometriske mønstre på en varm gradientbaggrund. — Pastel Påske Wallpapers
    To dekorerede glødende påskeæg med blomster- og geometriske mønstre på en varm gradientbaggrund.
  • Påskekrans med farverige æg, blomster og en gul sløjfe — Pastel Påske Wallpapers
    Påskekrans med farverige æg, blomster og en gul sløjfe
  • Et farverigt stribet påskeæg med lyserød, gul og blå, der roterer på sort baggrund — Pastel Påske Wallpapers
    Et farverigt stribet påskeæg med lyserød, gul og blå, der roterer på sort baggrund
  • Påskekrans med dekorerede æg tusindfryd og en lyserød sommerfugl — Pastel Påske Wallpapers
    Påskekrans med dekorerede æg tusindfryd og en lyserød sommerfugl
  • Et stærkt farvet påskeæg med bølgede striber og blomstermønstre, der lyser blødt. — Pastel Påske Wallpapers
    Et stærkt farvet påskeæg med bølgede striber og blomstermønstre, der lyser blødt.
  • Et farverigt dekoreret påskeæg med blomsterdesign og glødende striber. — Pastel Påske Wallpapers
    Et farverigt dekoreret påskeæg med blomsterdesign og glødende striber.
  • Påskegodter med dekorerede kager, cupcakes og chokoladeæg i pastelfarver — Pastel Påske Wallpapers
    Påskegodter med dekorerede kager, cupcakes og chokoladeæg i pastelfarver
  • To unge piger i blå kjoler med glødende kaninører, der holder påskekurve med farverige æg og hvide blomster. — Pastel Påske Wallpapers
    To unge piger i blå kjoler med glødende kaninører, der holder påskekurve med farverige æg og hvide blomster.
  • Et stort farverigt påskeæg med glødende mønstre og regnbuestriber. — Pastel Påske Wallpapers
    Et stort farverigt påskeæg med glødende mønstre og regnbuestriber.
  • Cirkulær krans af grønt græs og farverige dekorerede påskeæg, der lyser blødt. — Pastel Påske Wallpapers
    Cirkulær krans af grønt græs og farverige dekorerede påskeæg, der lyser blødt.
af 20

Viser 1–60 af 1,166 wallpapers

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange Pastel Påske Wallpapers vil jeg finde her?

1,166 af dem, ved sidste optælling. Download er gratis og øjeblikkeligt.

Hvilke skærmformer passer disse Pastel Påske Wallpapers til?

De er alle i landskabsformat. Bygget til vandrette skærme.

Hvad koster det at bruge disse Pastel Påske Wallpapers?

Gratis uden beregning. Du vil ikke blive bedt om at oprette en konto. Den fil, du får, er den rene original.

Hvor går jeg hen, hvis Pastel Påske Wallpapers ikke er helt rigtig?

For tilstødende områder, se på spring, cute, colorful, pattern.