Wallpapers
Baggrunde
Billeder
Malebøger

Gacha Pige Wallpapers

Gennemse 358+ Gacha Pige Wallpapers for at downloade gratis i HD & 4K

Lige nu er der 358 Gacha Pige Wallpapers at gå i gang med. Forvent en spredning af paletter snarere end én husstil. Indstil den én gang, og den holder hele ugen ved et hurtigt blik. Gratis til personlig brug, uden registreringstrin. De relaterede links længere nede fører til tilstødende sæt.

Lav wallpapers med AI.
Fra en prompt, på sekunder.
Prøv gratis
  • Chibi anime-pige med bladkrans stående på græsklædt bakke under blå himmel — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med bladkrans stående på græsklædt bakke under blå himmel
  • Anime-pige med katteører og hovedtelefoner, der dækker munden genert. — Gacha Pige Wallpapers
    Anime-pige med katteører og hovedtelefoner, der dækker munden genert.
  • Anime-pige med katteører og hovedtelefoner holder fingeren for munden i glødende lilla scenelys. — Gacha Pige Wallpapers
    Anime-pige med katteører og hovedtelefoner holder fingeren for munden i glødende lilla scenelys.
  • Chibi anime-pige med blåt hår og katteører, der holder boblete under måne og stjerner. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med blåt hår og katteører, der holder boblete under måne og stjerner.
  • Anime-pige med blågrønt hår og katteører spiser en chokoladechipkiks under en lyserød himmel. — Gacha Pige Wallpapers
    Anime-pige med blågrønt hår og katteører spiser en chokoladechipkiks under en lyserød himmel.
  • Anime-pige med lilla hår og katteører flyder i en stjernespækket rumscene. — Gacha Pige Wallpapers
    Anime-pige med lilla hår og katteører flyder i en stjernespækket rumscene.
  • Chibi anime-pige med katteører og briller iført revet outfit. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med katteører og briller iført revet outfit.
  • Chibi anime-pige i lyserød beret og outfit smilende med svævende hjerter på lyserød baggrund. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige i lyserød beret og outfit smilende med svævende hjerter på lyserød baggrund.
  • Anime-pige med katteører holder en dukke i et lyserødt miljø. — Gacha Pige Wallpapers
    Anime-pige med katteører holder en dukke i et lyserødt miljø.
  • Chibi anime-pige i tøjservitrice-uniform holder McDonald's fritter med katteører og hjertekrone. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige i tøjservitrice-uniform holder McDonald's fritter med katteører og hjertekrone.
  • Chibi-snedronning med vinger og krone svævende på en magisk vinterhimmel med snefnug. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi-snedronning med vinger og krone svævende på en magisk vinterhimmel med snefnug.
  • Chibi anime-pige med lilla hår og vinger, der smiler på en pastellilla baggrund. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med lilla hår og vinger, der smiler på en pastellilla baggrund.
  • Chibi anime-pige med lyserødt hår og store øjne under kirsebærblomster. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med lyserødt hår og store øjne under kirsebærblomster.
  • Chibi anime-pige med sølvflettede hår og lilla øjne iført camouflage-outfit. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med sølvflettede hår og lilla øjne iført camouflage-outfit.
  • Anime-pige med lyserødt hår og bladkrans, der ler i et solrigt felt. — Gacha Pige Wallpapers
    Anime-pige med lyserødt hår og bladkrans, der ler i et solrigt felt.
  • Anime-pige med blond hår og røde øjne iført en 'Cold or Cute' maske. — Gacha Pige Wallpapers
    Anime-pige med blond hår og røde øjne iført en 'Cold or Cute' maske.
  • Chibi anime-pige med sølvfarvet hår, horn og hale i skoleoutfit — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med sølvfarvet hår, horn og hale i skoleoutfit
  • Chibi anime-pige med katteører vinker i lilla outfit. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med katteører vinker i lilla outfit.
  • Trist anime-pige i gul kattehættetrøje græder med overstregede øjne. — Gacha Pige Wallpapers
    Trist anime-pige i gul kattehættetrøje græder med overstregede øjne.
  • Anime-pige med lyserøde hjerter og spidst hår ved en lilla strand solnedgang. — Gacha Pige Wallpapers
    Anime-pige med lyserøde hjerter og spidst hår ved en lilla strand solnedgang.
  • Chibi anime-pige med blond hår og stjernetilbehør, der holder en slikkepind på en lyserød himmel. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med blond hår og stjernetilbehør, der holder en slikkepind på en lyserød himmel.
  • Chibi anime-pige med katteører under lyserøde kirsebærblomster i en park. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med katteører under lyserøde kirsebærblomster i en park.
  • Chibi anime-pige med katteører i en blå kjole på pastelbaggrund — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med katteører i en blå kjole på pastelbaggrund
  • Anime-pige med hvidt hår og katteører, der holder en slikkepind med en blå fugl på hovedet. — Gacha Pige Wallpapers
    Anime-pige med hvidt hår og katteører, der holder en slikkepind med en blå fugl på hovedet.
  • Chibi anime-pige med ræveører og stjernebriller ser surmulende ud. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med ræveører og stjernebriller ser surmulende ud.
  • Chibi anime-pige med blå-lilla hår og stjernebriller i en park med bænke og blomster. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med blå-lilla hår og stjernebriller i en park med bænke og blomster.
  • Chibi anime-pige i grønt outfit med fyrværkeri og gnister baggrund — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige i grønt outfit med fyrværkeri og gnister baggrund
  • Lyserødt håret chibi anime englepige med vinger og korsvedhæng. — Gacha Pige Wallpapers
    Lyserødt håret chibi anime englepige med vinger og korsvedhæng.
  • Chibi anime-pige med katteører og blå øjne i blåt og rødt outfit. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med katteører og blå øjne i blåt og rødt outfit.
  • Anime-pige med turkise fletninger og sort beret lægger læbestift. — Gacha Pige Wallpapers
    Anime-pige med turkise fletninger og sort beret lægger læbestift.
  • Anime-pige med ulveører og stjerneglorie smilende i nattehimlen — Gacha Pige Wallpapers
    Anime-pige med ulveører og stjerneglorie smilende i nattehimlen
  • Chibi anime-pige med lilla hår og ræveører iført solbriller og sort outfit med glødende gul aura. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med lilla hår og ræveører iført solbriller og sort outfit med glødende gul aura.
  • Chibi anime-pige i blomsterkrans mod kosmisk baggrund — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige i blomsterkrans mod kosmisk baggrund
  • Chibi anime-pige med stjerner i håret svævende over glødende by om natten. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med stjerner i håret svævende over glødende by om natten.
  • Chibi-pige rider på en stjerneenhjørning gennem skyer under en lilla galaksehimmel. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi-pige rider på en stjerneenhjørning gennem skyer under en lilla galaksehimmel.
  • Lyserødt håret anime-pige i sømandsuniform stående udendørs — Gacha Pige Wallpapers
    Lyserødt håret anime-pige i sømandsuniform stående udendørs
  • Chibi anime-pige med ulveører, der holder en blodig dolk. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med ulveører, der holder en blodig dolk.
  • Chibi anime-pige med katteører og englevinger omgivet af flydende hjerter. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med katteører og englevinger omgivet af flydende hjerter.
  • Chibi anime-pige med ræveører holder en slikkepind og blinker. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med ræveører holder en slikkepind og blinker.
  • Anime-pige med pink og blåt hår i en lilla kjole under en stjerneklar himmel. — Gacha Pige Wallpapers
    Anime-pige med pink og blåt hår i en lilla kjole under en stjerneklar himmel.
  • Chibi anime-pige med lavendelhår og katteører ser trist ud med lukkede øjne. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med lavendelhår og katteører ser trist ud med lukkede øjne.
  • Chibi anime-pige med ræveører og hovedtelefoner, der lytter til musik. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med ræveører og hovedtelefoner, der lytter til musik.
  • Chibi anime-pige med lyserøde katteører og hale i lyserødt outfit. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med lyserøde katteører og hale i lyserødt outfit.
  • Chibi anime-pige med teal hår og katteører spiser en cookie på solsikkebaggrund. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med teal hår og katteører spiser en cookie på solsikkebaggrund.
  • Chibi anime-pige i teal kattehættetrøje spiser cookie i lilla drømmende collage. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige i teal kattehættetrøje spiser cookie i lilla drømmende collage.
  • Gacha Club anime-karakterer i neonlyst cyberpunk-scene — Gacha Pige Wallpapers
    Gacha Club anime-karakterer i neonlyst cyberpunk-scene
  • Kvinde i gul kjole med sort lynlåsdetalje smilende i studieportræt. — Gacha Pige Wallpapers
    Kvinde i gul kjole med sort lynlåsdetalje smilende i studieportræt.
  • Chibi anime-pige iført bladkrans og pink outfit med brune støvler. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige iført bladkrans og pink outfit med brune støvler.
  • Chibi anime-pige med lilla hår og ræveører, der lyser i mørket. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med lilla hår og ræveører, der lyser i mørket.
  • Anime-pige i blåt outfit danser med sommerfugle omkring sig. — Gacha Pige Wallpapers
    Anime-pige i blåt outfit danser med sommerfugle omkring sig.
  • Anime-pige med briller og sommerfuglekrone danser på en pastellilla baggrund. — Gacha Pige Wallpapers
    Anime-pige med briller og sommerfuglekrone danser på en pastellilla baggrund.
  • Chibi anime-pige med gråt hår og katteører, der holder en cigaret. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med gråt hår og katteører, der holder en cigaret.
  • En kvinde med krøllet hår i en rød mønstret top læner sig op ad en væg og kigger til siden med et smil. — Gacha Pige Wallpapers
    En kvinde med krøllet hår i en rød mønstret top læner sig op ad en væg og kigger til siden med et smil.
  • Kvinde med lilla hår i hvid sommerfuglekjole siddende i tomt teater. — Gacha Pige Wallpapers
    Kvinde med lilla hår i hvid sommerfuglekjole siddende i tomt teater.
  • Kvinde i kongeblå perlekjole smilende med dinglende øreringe til begivenhed. — Gacha Pige Wallpapers
    Kvinde i kongeblå perlekjole smilende med dinglende øreringe til begivenhed.
  • En chibi anime-kattepige med lilla hår og horn sidder på en glødende gren under en månebelyst himmel. — Gacha Pige Wallpapers
    En chibi anime-kattepige med lilla hår og horn sidder på en glødende gren under en månebelyst himmel.
  • Chibi anime-pige med blåt hår og katteører, der holder boblete under en halvmåne. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige med blåt hår og katteører, der holder boblete under en halvmåne.
  • Kvinde i lyserødt palmebladsmønstret sæt siddende på rød sofa mod trævæg — Gacha Pige Wallpapers
    Kvinde i lyserødt palmebladsmønstret sæt siddende på rød sofa mod trævæg
  • En smilende chibi anime-pige i en hvid hættetrøje med stjerner, der strømmer fra hendes side. — Gacha Pige Wallpapers
    En smilende chibi anime-pige i en hvid hættetrøje med stjerner, der strømmer fra hendes side.
  • Chibi anime-pige blinker i lilla tusmørke med palmetræer og lyssnore. — Gacha Pige Wallpapers
    Chibi anime-pige blinker i lilla tusmørke med palmetræer og lyssnore.
af 6

Viser 1–60 af 358 wallpapers

Ofte stillede spørgsmål

Findes der en mobilversion af disse Gacha Pige Wallpapers?

Ikke udelukkende den ene. Det er 22 vandret mod 38 lodret. Tag en af hver, hvis du bruger begge.

Hvilke andre samlinger passer til Gacha Pige Wallpapers?

For tilstødende områder, se på fashion, cartoon, gaming, art. De er forskellige sæt, ikke genklip af denne.

Hvor meget koster disse Gacha Pige Wallpapers?

Ingen gebyr i nogen størrelse. Du behøver ikke en konto. Intet er nedgraderet for at sælge dig en opgradering.

Hvor stor er Gacha Pige Wallpapers-biblioteket?

Lige nu er det 358 Gacha Pige Wallpapers. Det samlede antal stiger hver uge, efterhånden som nyt kunstværk godkendes. Hver eneste er gratis, uden behov for konto.